3-5
  • 5
  • 1
  • 5
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6

Księga Gości

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe .
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Ze względów bezpieczeństwa możemy zapisać adres IP
Twój wpis będzie widoczny tylko w księdze gości po naszej akceptacji.
Zastrzegamy nasze prawo do redagowania , usunięcia lub nie publikowania wpisów .
Jolanta  i MariuszJolanta i Mariusz od Łódz wrote on 20 listopad 2016 on 14:27:
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Alcom:) Od samego początku widać było pełen profesjonalizm i zaangażowanie, co sprawiło, że mamy piękną pamiątkę z jednego z najważniejszych dni w naszym życiu. Zarówno nasz film jak i zdjęcia są świetnie zmontowane i bardzo dobrze się je ogląda- nie jest to tylko nasza opinia, ale również osób które go widziały. Z pełną odpowiedzialnością będziemy polecać naszym znajomym firmę Pana Leszka.Pozdrawiamy
MagdaMagda wrote on 5 lipiec 2016 on 13:50:
Profesjonalna współpraca. Zdjęcia w bardzo dobrej jakości, naprawdę odzwierciedlają uczucia :) Wszystko odbywało się w atmosferze zaangażowania i obustronnego zadowolenia. Polecam!
Mama z trójki studniówkowejMama z trójki studniówkowej od Łódź wrote on 27 kwiecień 2016 on 10:35:
Z właścicielem firmy bardzo dobra współpraca.Jest bardzo miły i zaangażowany.Stara się sprostać wszelkim wymaganiom klienta.Polecam!
Bramy_TychyBramy_Tychy od Tychy wrote on 27 styczeń 2016 on 13:19:
Świetna współpraca. Pozdrawiam
Iwona i RobertIwona i Robert wrote on 1 styczeń 2016 on 19:37:
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Alcom:) Od samego początku widać było pełen profesjonalizm i zaangażowanie, co sprawiło, że mamy piękną pamiątkę z jednego z najważniejszych dni w naszym życiu. Nasz film jest świetnie zmontowany i bardzo dobrze się go ogląda- nie jest to tylko nasza opinia, ale również osób które go widziały. Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Pana Leszka.
KarolinaKarolina od łódź wrote on 21 grudzień 2015 on 23:05:
bardzo fajna współpraca, dobry kontakt, mili ludzie, starający się spełnić w jak najlepszy sposób oczekiwania klientów. polecam :)
Paulina i MichałPaulina i Michał od łódź wrote on 5 październik 2015 on 21:40:
Rewelacyjna pamiątka! Pan Lech i jego ekipa to pełen profesjonalizm! Kręcili nasze wesele na wysiegnikach ktore okazaly sie byc super pomyslem, nie było problemu z kręceniem sie miedzy ludzmi podczas tańca, ekipa była wręcz niewidoczna, a każdy ważny moment zostal nagrany. Film od Alcomu był prezentem od rodziców, byliśmy zszokowani z mężem obecnością kamery ale same zdjecia pozostawily niedosyt, a film był dopelnieniem wszystkiego. Polecam każdemu, przetestowaliśmy!
Robert i OlgaRobert i Olga od Pabianice wrote on 4 sierpień 2015 on 22:08:
Nasze wesele było trzy tygodnie temu. Film właśnie obejżeliśmy. Jest super! Dziękujemy Panu Leszkowi i jego ekipie. Polecamy

ALCOMFILM Łódź | ul. Kusocińskiego 92 A m. 14 | Tel. 602 768 415

Projekt i wykonanie - internetica.pl